05.03.2018

INFORMACJA

Informujemy,  że w dniu 05.03.2018 r. Punkt lokalny w Łodzi będzie czynny w godzinach 8:00-13:00 za utrudnienia przepraszamy

28.12.2017

INFORMACJA

Informujemy, że dzień 2 styczeń ( wtorek) będzie dniem wolnym od pracy dla  Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów w zamian za święto Trzech Króli, przypadające w sobotę.

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu  21.11.2017 r. Punkt Konsultacyjno - Doradczy jest nieczynny.
Zapraszamy na konsultację w dniu 24.11.2017 r. w godz 9:00 - 14:00

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu  14.11.2017 r. Punkt Konsultacyjno - Doradczy jest nieczynny.
Zapraszamy na konsultację w dniu 13.11.2017 r. w godz 9:00 - 14:00

03.11.2017

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY

Zarząd Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

Pracownik ds. obsługi funduszu pożyczkowego

05.10.2017

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu  10.10.2017 r. Punkt Konsultacyjno - Doradczy jest nieczynny.
Zapraszamy na konsultację w dniu 11.10.2017 r. w godz 9:00 - 14:00

02.10.2017

DOFINANSOWANIE DOSKONALENIA ZAWODOWEGO I JĘZYKOWEGO

FRGK informuje, mieszkańców Gminy Kleszczów o możliwości dofinansowania kursów i szkoleń zawodowych oraz językowych. Zasady dofinansowań określają regulaminy dostępne na stronie Fundacji  wraz z wnioskami http://www.frgk.pl/regulaminy.html

Zapraszamy do korzystania z tej cennej pomocy jaką oferuje FRGK.

02.10.2017

POŻYCZKI NA ROZWÓJ - INICJATYWA JEREMIE

Oferujemy w ramach Inicjatywy JEREMIE preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców z sektora MSP. Oferta pożyczkowa skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, zarejestrowanych i prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego.

Pragniemy poinformować, że Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Konsorcjum z Fundacją Rozwoju Gminy Kleszczów wygrało przetarg na wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 i będzie udzielać  preferencyjnych pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego.

Konsorcjum będzie udzielać pożyczek dla mikro przedsiębiorców działających nie dłużej niż 24 m-ce, na cele inwestycyjne i obrotowe, w kwocie do 70 tys. zł. oraz pożyczek inwestycyjnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w kwocie od min. 300 tys. do max 2 mln zł. na bardzo preferencyjnych warunkach.

W najbliższym czasie na stronie www.ocwp.org.pl pojawią się dokumenty oraz szczegółowe informacje o warunkach ubiegania się o pożyczki- regulamin, wniosek itp.

27.09.2017

II FORUM GOSPODARCZE W KLESZCZOWIE

W Kleszczowie 23 września po raz drugi odbyło się Forum Gospodarcze w Kleszczowie.

Przybyli goście podczas tegorocznego wydarzenia uczestniczyli w kilku panelach tematycznych, dotyczących m.in. elektromobilności, rozwoju przemysłu, działalności rolniczej i pozarolniczej, a także optymalnego zatrudniania pracowników.

W trakcie Forum odbyła się również konferencja z przedstawicielami lokalnych mediów, w której uczestniczyli samorządowcy, naukowcy, parlamentarzyści.

Po raz pierwszy podczas Forum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ‘’Kamienie milowe gospodarności’’, mającego na celu nagradzanie przykładów osób, firm i instytucji, które potrafią działać w sposób nieprzeciętnie gospodarny. Dyrektor Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR Paweł Jegier wraz z dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi Tomaszem Nowickim oraz Przewodniczącym Rady Gminy Kleszczów Michałem Michałkiem wręczyli statuetkę ”Kamień milowy gospodarności’’ w kategorii gospodarstwo rolne.

Podczas trwania spotkań i prelekcji, na swoich stoiskach cały czas do dyspozycji przybyłych gości pozostawali pracownicy poszczególnych firm i instytucji.

20.09.2017

II FORUM NGO - „CZŁOWIEK + CZŁOWIEK = EDUKACJA, ROZWÓJ, PARTNERSTWO"