23.06.2016

Wakacyjne Warsztaty Programowania

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów pragnie poinformować, że organizuje Wakacyjne Warsztaty Programowania skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dla studentów. Zajęcia odbędą się  2 lipca oraz 27 sierpnia w Domu Kultury w Łękińsku. 

06.06.2016

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr BZP 124928-2016 w trybie przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę wapna nawozowego z przeznaczenie na wapnowanie gleb rolników na terenie Gminy Kleszczów.

03.06.2016

Nagrody dla najwybitniejszych uczniów i studentów

Fundacje Rozwoju Gminy Kleszczów  informuje, że do 29 lipca br. przyjmuje wnioski o przyznanie nagród dla najwybitniejszych uczniów i studentów.

O przyznanie nagród mogą ubiegać się uczniowie oraz studenci, którzy spełniają warunki "Regulaminu nagradzania najwybitniejszych uczniów i studentów przez Fundację Rozwoju Gminy Kleszczów - PLEBISCYT  TALENT" oraz terminowo złożą wymagane dokumenty.

Regulamin wraz z wnioskami można pobrać na stronie internetowej www.frgk.pl bądz w biurze Fundacji.

01.06.2016

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje,

że lekarz pediatra Marzanna Bartosiewicz będzie przyjmować pacjentów w miesiącu czerwcu 

- wtorki - 14, 21, 28 w godz. 9:00 - 12:00

- soboty - 11, 18 w godz. 9:00 - 12:00

pokój nr 29 w Ośrodku Zdrowia w Kleszczowie.

10.05.2016

Biznesowe śniadanie w Kleszczowie

Już po raz trzeci w kleszczowskim Soplarku odbyło się Śniadanie Biznesowe, zorganizowane przez firmę WFS i Fundację Rozwoju Gminy Kleszczów. Mimo majowej aury i długiego weekendu, na sali zgromadziło się prawie 40 przedsiębiorców. Przedsiębiorcy, mieli mozliwość wysłuchania wykładu Pana Sławomira Wachowicz - Dyrektora Działu Finansowego Business Support Solution SA, który poruszył temat płynności finansowej.Mamy nadzieję, że przy porannej kawie i śniadaniu przedsiębiorcy wymienili się doświadczeniami, nawiązali współpracę czy przedstawili oferte handlową.

22.03.2016

Dofinansowanie zakupu materiału siewnego zbóż ozimych

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje wszystkich rolników naszej gminy, że w br. wprowadza program dofinansowania materiału siewnego zbóż ozimych. Maksymalny limit na gospodarstwo rolne to 500 kg materiału siewnego, natomiast rolnicy posiadający pow. 20 ha mogą otrzymać dofinansowanie max. do 1000 kg  materiału siewnego zbóż ozimych. Fundacja dofinansuje 60% kwoty wynikającej z różnicy pomiędzy ceną rynkową a zbożem kwalifikowanym. Stosowne druki wniosków znajdują się u sołtysów i w sekretariacie Fundacji, które należy złożyć w terminie do 15 kwietnia (piątek) 2016 roku.

22.03.2016

“Pozyskaj więcej klientów z rekomendacji" - TO NAJLEPSI KLIENCI”

Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 1 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz. 8.00 w Solpark, Kleszczów ul. Sportowa 8
Podczas spotkania, każdy z naszych gości uzyska więcej informacji o tym interesującym przedsięwzięciu.
Aby w pełni wykorzystać udział w śniadaniu proszę wziąć ze sobą 40 wizytówek.

 

Koszt śniadania 35 PLN od osoby - opłata przy wejściu lub przelew na wskazane poniżej konto.
Wpłata na rachunek bankowy: 33 1140 2004 0000 3602 7596 1565 WFS Damian Przybyło, Wolica 79, 97-410 Kleszczów
Proszę o potwierdzenie obecności (e-mail lub sms) najpóźniej w dniu poprzedzającym do godz. 14.00

04.03.2016

Wakacyjny kurs języka angielskiego do Wielkiej Brytanii lub kurs języka niemieckiego do Niemiec

Zarząd Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów informuje, że przyjmuje zapisy chętnych na 3–tygodniowy wakacyjny kurs językowy do Wielkiej Brytanii lub Niemiec dla mieszkańców Gminy Kleszczów.
Zapisy przyjmowane są w biurze Fundacji do dnia 31.03.2016 r. wraz z zaliczką w wysokości 2.000 zł. Zgłoszeń należy dokonywać na załączonym formularzu zgłoszeniowym. Dodatkowo należy udokumentować znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopni przynajmniej podstawowym. Do formularza zgłoszeniowego należy załączyć zaświadczenie z Urzędu Gminy w Kleszczowie o zameldowaniu na terenie gminy. FRGK zastrzega sobie prawo do zatrzymania wpłaconej zaliczki w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji kandydata z wyjazdu.

29.02.2016

Warsztaty Programowania skierowane dla uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dla studentów.

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów pragnie poinformować, że organizuje Warsztaty Programowania skierowane dla uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dla studentów. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do rejestracji tutaj bądź do kontaktu bezpośrednio z FRGK. Liczba miejsc ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania o wyborze kandydatów zadecyduje test. Zajęcia odbywać się będą co 2 tygodnie w soboty w sali DK w Łękińsku i prowadzone będą przez zwycięzcę konkursu Technology Cup w kategorii Smart Gadget organizowanego przez renomowany Comarch. Jeszcze raz gorąco namawiamy do udziału!

25.01.2016

W dniach 2 i 3 lutego w Hotelu Wodnik na Słoku odbędzie się I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego.

W dniach 2 i 3 lutego w Hotelu Wodnik na Słoku odbędzie się I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, organizowane z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Udział w forum jest bezpłatny, a do zarejestrowania się konieczne jest tylko wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej powiatu.

 

Link do formularza