16.06.2017

NAGRODY DLA NAJWYBITNIEJSZYCH UCZNIÓW I STUDENTÓW

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów  informuje, że do 31 lipca br. przyjmuje wnioski o przyznanie nagród dla najwybitniejszych uczniów i studentów.

O przyznanie nagród mogą ubiegać się uczniowie oraz studenci, którzy spełniają warunki „Regulaminu nagradzania najwybitniejszych uczniów i studentów przez Fundację Rozwoju Gminy Kleszczów - PLEBISCYT  TALENT” oraz terminowo złożą wymagane dokumenty.

Regulamin oraz wniosek można pobrać na  stronie internetowej  http://frgk.pl/regulaminy.html lub w sekretariacie Fundacji przy ul. Sportowej 3.

05.06.2017

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu jutrzejszym tj 06.06.2017 r. Punkt Konsultacyjno - Doradczy jest nieczynny.
Zapraszamy na konsultację w dniu 07.06.2017 r. w godz 9:00 - 14:00

16.05.2017

SZKOLENIE W ZAKRESIE ZMIAN WPROWADZONYCH W STYCZNIU 2017 R. DOTYCZĄCYCH PODATKU VAT ORAZ JEDNOLITEGO PLIKU KONTROLNEGO ZAKOŃCZONE

12 maja br. o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Solpark odbyło się szkolenie w zakresie zmian wprowadzonych w styczniu 2017 r. dotyczących podatku VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego. Szkolenie przeprowadzone zostało przez pracowników  Urzędu Skarbowego w Bełchatowie. W szkoleniu wzięło udział dwudziestu uczestników z instytucji zlokalizowanych na terenie gminy Kleszczów.

02.05.2017

KURS CHEMIZACYJNY- SZKOLENIE PODSTAWOWE

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów uprzejmie informuje, że szkolenie podstawowe z zakresu stosowania środków ochrony roślin odbędzie się w dniach  29 -30 maja br. w godz. 9:00 - 15:00 w Sali Konferencyjnej Solpark ( przy Auli). Osoby zainteresowane powyższym szkoleniem mogą się jeszcze zapisać do grupy do 26 maja  2017 r w sekretariacie Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów ul. Sportowa 3 lub pod nr tel. (44) 731-31-33.

Serdecznie zapraszamy

 

28.04.2017

ŚNIADANIE BIZNESOWE

25 kwietnia br. w Sali Konferencyjnej w Solparku odbyło się Śniadanie Biznesowe. Zaproszonych gości  przywitała Wiceprezes Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów Pani Beata Michalczyk. Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w śniadaniu wysłuchali trzech prezentacji. Pierwszą prezentację rozpoczął Pan Krzysztof Świątczak, Prezes Zarządu 3S IT Sp. z o.o. poruszając temat „Kogeneracja - zasada działania, korzyści wdrożenia oraz zgodność z unijnymi dyrektywami” następnie wystąpił Pan Adam Simonowicz  Dyrektor Departamentu LNG i CNG PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. poruszając temat „Technologia LNG – możliwości i rozwiązaniaostatnia prezentację przedstawił Pan Michał Krajewski przedstawiając m.in. projekt eventu Red Bull 111 Megawatt.

27.04.2017

SZKOLENIE  Z PODATKU  VAT I JEDNOLITEGO PLIKU KONTROLNEGO

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów uprzejmie informuje, że szkolenie w zakresie zmian wprowadzonych w styczniu 2017 r. dotyczących podatku VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego odbędzie się w dniu 12 maja br. o godz. 9:00 w Sali Konferencyjnej Solpark ( przy Auli).Szkolenie przeprowadzone zostanie przez pracowników  Urzędu Skarbowego w Bełchatowie.
Osoby zainteresowane powyższym szkoleniem mogą się jeszcze zapisać do grupy do 10 maja  2017 r w sekretariacie Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów ul. Sportowa 3 lub pod nr tel. (44) 731-31-33. Serdecznie zapraszamy.

25.04.2017

INFORMACJA

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje, że 2 maja 2017 r Punkt Konsultacyjno - Doradczy będzie nieczynny.

12.04.2017

SZANOWNI ROLNICY GMINY KLESZCZÓW

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje wszystkich rolników, którzy w marcu br. zakupili materiał siewny zbóż i sadzeniaki za pośrednictwem Fundacji, że w naszym biurze są do odbioru faktury. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 16.00. Serdecznie zapraszamy.

10.04.2017

DRODZY UCZNIOWIE, STUDENCI ORAZ INNE OSOBY ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM W ZAGRANICZNYCH  KURSACH JĘZYKOWYCH !

FRGK informuje wszystkie  osoby  zamierzające wyjechać w okresie wakacyjnym, że  najkorzystniejsze oferty cenowe kursów można otrzymać u firm świadczących takie usługi dokonując rezerwacji kursu najlepiej do końca kwietnia br.

Przed rezewracja kursu i wpłata zaliczki prosimy o kontakt z FRGK celem zapoznania się z dokumentami jakie wymaga FRGK od Organizatora kursu przy rozpatrywaniu wniosku o dofinansowanie.

Firmy które zainteresowane są organizacja kursów dla mieszkańców gminy Kleszczów:

Almatramp http://almatramp.pl/

Atas  www.atas.pl.  tel. 42 632 48 71

Kwota przeznaczona na dofinansowanie zagranicznego kursu językowego dla uprawnionej osoby wynosi maksymalnie 5.000 zł.

 

Zapraszamy zatem do składania wniosków o dofinansowanie w FRGK .

31.03.2017

SZKOLENIE UZUPEŁNIAJĄCE DLA ROLNIKÓW ZAKOŃCZONE

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów uprzejmie informuje, że szkolenie uzupełniające w celu przedłużenia uprawnienia dla rolników, którzy posiadają dokumenty potwierdzające ukończenie szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin  odbyło się się 27 marca br. Ze szkolenia uzupełniającego skorzystało 18 rolników z gminy Kleszczów.

Fundacja w dalszym ciągu przyjmuje zgłoszenia na szkolenie podstawowe z zakresu stosowania środków ochrony roślin przeznaczone dla rolników, którzy nie posiadają dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia. Szkolenie będzie dwudniowe a planowany termin szkolenia to połowa maja.

Serdecznie zapraszamy