10.02.2020

KOBZARENKO SP. Z O.O. - OFERTY PRACY

Kobzarenko Sp. z o.o. Zakład produkcji maszyn rolniczych w Żłobnicy. Producent nr. 1 przyczep do traktorów na Ukrainie, posiadający najnowocześniejsze stanowiska do cięcia, gięcia, toczenia, frezowania i termicznej obróbki metalu poszukuje kandydatów na następujące stanowiska administracyjne oraz produkcyjne.

06.02.2020

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI

W dniu 24 stycznia br. po raz kolejny odbyło się uroczyste spotkanie z Przedsiębiorcami, w którym uczestniczyli zarówno Ci najmniejsi lokalni przedsiębiorcy, średni, jak i najwięksi ze stref przemysłowych. Wójt Gminy Kleszczów witając przedsiębiorców podkreślił, jak ważną rolę pełnią oni w rozwoju gospodarczym gminy oraz przedstawił zakres najważniejszych inwestycji, jakie są realizowane w gminie. Prezes Zarządu Fundacji natomiast, mając na uwadze zapisy Długookresowej Strategii Rozwoju Gminy Kleszczów w swoim wystąpieniu zaprosiła wszystkich przedsiębiorców do współpracy i współdziałania z Fundacją w obszarze promocji gminy oraz w sferze społecznej. Ponadto Przedsiębiorcy mieli możliwość wysłuchania wykładu Pana Krystiana Łatka pt. „Zmiany podatku od towaru i usług w 2020 roku”. Po części oficjalnej spotkanie uatrakcyjnił występ  kabaretowy w wykonaniu  Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

28.01.2020

DOFINANSOWANIE DOSKONALENIA JĘZYKOWEGO

22.01.2020

INFORMACJA

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów  informuje mieszkańców Gminy Kleszczów, że w dniu 21.01.2020 r. uległy zmianie następujące Regulaminy:

-  „Regulamin Dofinansowania Doskonalenia Zawodowego Mieszkańców Gminy Kleszczów”

-  „Regulamin Dofinansowania Doskonalenia Językowego Mieszkańców Gminy Kleszczów”

-  „Regulamin Dofinansowania Zagranicznych Kursów Językowych dla Mieszkańców Gminy Kleszczów”

- „Regulamin dofinansowania emisji reklam przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie

Gminy Kleszczów”

Aktualne regulaminy dostępne są na stronie Fundacji  http://frgk.pl/regulaminy.html

22.01.2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 17 stycznia br. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował obchody Dnia Babci i Dziadka w Solpark Kleszczów, w czasie których babcie i dziadkowie mogli obejrzeć koncert w wykonaniu Dariusza Kordka a także pobawić się podczas zabawy tanecznej.

Miło nam poinformować, że Fundacja dofinansowała przedmiotowe przedsięwzięcie w wysokości 5.000,00 zł

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

08.01.2020

ŻYCZENIA

Drodzy Państwo wraz z rozpoczęciem Nowego Roku składamy serdeczne życzenia, życzymy Państwu wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji,spokoju i pomyślności na cały 2020 rok

życzy

Zarząd i Pracownicy Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów

21.12.2019

16.12.2019

INFORMACJA

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów uprzejmie informuje, że wnioski o  dofinansowanie kursów zawodowych, kursów językowych, emisji reklamy, które wpłyną do 18 grudnia  będą rozpatrzonę w roku bieżącym.

Wnioski, które wpłyną do biura Fundcji po 18 grudnia zostaną rozpatrzone po nowym roku.

16.12.2019

„FIRMA NA MEDAL" RUSZA PO RAZ TRZYNASTY

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaprasza przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego do udziału w konkursie  „ Firma na medal"

Przedsiębiorcy ubiegają się o tytuł „Firma na medal” w następujących kategoriach:

- prowadzący działalność od powyżej 1 roku do 5 lat,

- prowadzący działalność powyżej 5 lat: małe firmy do 50 osób,

-  prowadzący działalność powyżej 5 lat: średnie firmy powyżej 50 osób,

- lokalna firma rodzinna

22.10.2019

OSTATNI NABÓR WNIOSKÓW NA DOTACJE DLA OSÓB MŁODYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie ogłasza ostatni w tym roku nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bełchatowskim (IV)" PO WER. Wnioski przyjmowane będą w terminie od 4 do 20 listopada br. Zgodnie z założeniami projektowymi o wsparcie mogą ubiegać się wyłącznie osoby młode do 30 roku życia!!! Wysokość dofinansowania to max 23.000 zł.
Informujemy, że kolejny nabór wniosków został zaplanowany dopiero na I kwartał 2020 roku.

Szczegółowe informacje nt. możliwości otrzymania dotacji udzielane są w pokoju nr 22, telefonicznie: 44 631-40-70 lub dostępne są na stronie internetowej urzędu: www.pupbelchatow.pl