22.03.2016

“Pozyskaj więcej klientów z rekomendacji" - TO NAJLEPSI KLIENCI”

Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 1 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz. 8.00 w Solpark, Kleszczów ul. Sportowa 8
Podczas spotkania, każdy z naszych gości uzyska więcej informacji o tym interesującym przedsięwzięciu.
Aby w pełni wykorzystać udział w śniadaniu proszę wziąć ze sobą 40 wizytówek.

 

Koszt śniadania 35 PLN od osoby - opłata przy wejściu lub przelew na wskazane poniżej konto.
Wpłata na rachunek bankowy: 33 1140 2004 0000 3602 7596 1565 WFS Damian Przybyło, Wolica 79, 97-410 Kleszczów
Proszę o potwierdzenie obecności (e-mail lub sms) najpóźniej w dniu poprzedzającym do godz. 14.00

04.03.2016

Wakacyjny kurs języka angielskiego do Wielkiej Brytanii lub kurs języka niemieckiego do Niemiec

Zarząd Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów informuje, że przyjmuje zapisy chętnych na 3–tygodniowy wakacyjny kurs językowy do Wielkiej Brytanii lub Niemiec dla mieszkańców Gminy Kleszczów.
Zapisy przyjmowane są w biurze Fundacji do dnia 31.03.2016 r. wraz z zaliczką w wysokości 2.000 zł. Zgłoszeń należy dokonywać na załączonym formularzu zgłoszeniowym. Dodatkowo należy udokumentować znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopni przynajmniej podstawowym. Do formularza zgłoszeniowego należy załączyć zaświadczenie z Urzędu Gminy w Kleszczowie o zameldowaniu na terenie gminy. FRGK zastrzega sobie prawo do zatrzymania wpłaconej zaliczki w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji kandydata z wyjazdu.

29.02.2016

Warsztaty Programowania skierowane dla uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dla studentów.

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów pragnie poinformować, że organizuje Warsztaty Programowania skierowane dla uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dla studentów. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do rejestracji tutaj bądź do kontaktu bezpośrednio z FRGK. Liczba miejsc ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania o wyborze kandydatów zadecyduje test. Zajęcia odbywać się będą co 2 tygodnie w soboty w sali DK w Łękińsku i prowadzone będą przez zwycięzcę konkursu Technology Cup w kategorii Smart Gadget organizowanego przez renomowany Comarch. Jeszcze raz gorąco namawiamy do udziału!

25.01.2016

W dniach 2 i 3 lutego w Hotelu Wodnik na Słoku odbędzie się I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego.

W dniach 2 i 3 lutego w Hotelu Wodnik na Słoku odbędzie się I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, organizowane z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Udział w forum jest bezpłatny, a do zarejestrowania się konieczne jest tylko wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej powiatu.

 

Link do formularza

14.01.2016

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna przygotowała informacje nt. możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców chcących ulokować swoją inwestycję na terenach objętych statusem strefy ekonomicznej.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zajmuje powierzchnię 1339 ha i obejmuje swoim zasięgiem województwo łódzkie, wschodnią część województwa wielkopolskiego i zachodnią część województwa mazowieckiego. Oferuje zlokalizowane w centrum Polski, świetnie skomunikowane, atrakcyjne tereny pod inwestycje przemysłowe i wybrane usługi. Duży wybór działek inwestycyjnych, ulgi podatkowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie pomocy publicznej na inwestycje sprawiają, że Łódzka Strefa jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem działalności.

18.11.2015

„Grupa MoCarta” z programem pt. „ Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta„

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza osoby dorosłe, na występ kabaretu „Grupa MoCarta” z programem pt. „Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta„

 

Data: 05.12.2015 r. (sobota),
Godzina: 17.00,
Miejsce:  Gminny Ośrodek Kultury  w Kleszczowie.

 

Nowy program Grupy MoCarta to największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, inteligentny żart i mnóstwo energii z całego świata. Muzycy zagrają wiele nowych utworów, ale czasem wrócą do kilku swoich evergreenów - jednym słowem będzie CZAD!

 

Bilety (w cenie 25 zł) do nabycia w kasie Gminnego Ośrodka Kultury  w Kleszczowie w terminie od dnia 18.11.2015r. (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 – 15.00,  wtorek w godz. 8.00 – 18.00).

10.11.2015

"Kleszczowskie Dni Przedsiębiorczości 2015" w ramach 8 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów we współpracy z Bełchatowsko Kleszczowskim Parkiem Przemysłowo Technologicznym Sp. z o.o. zaprasza na wydarzenie "Kleszczowskie Dni Przedsiębiorczości 2015" w ramach 8 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

Impreza odbędzie się w dniach 19-20.11.2015r. w salach konferencyjnych SOLPARKU KLESZCZÓW.

 

Program wydarzenia przewiduje spotkania szkoleniowe dla przyszłych przedsiębiorców, jak również lunch biznesowy dla firm z sektora MMŚP i dużych przedsiębiorstw.

W ramach wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia z zakresu:
- możliwości pozyskania środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz opracowania "dobrego wniosku o dotację";
- badanie predyspozycji przedsiębiorczych;
- finansowanie zewnętrzne dla firm MŚP i dużych przedsiębiorstw;
- oferta współpracy biznesu z nauką "Oferta B+R Politechniki Łódzkiej".

 

Osoba do kontaktu:
Robert Michalski
tel. 605 425 101
e-mail: r.michalski@ppt.belchatow.pl

06.11.2015

DUON Dystrubucja S.A. poszukuje terenów z przeznaczeniem pod inwestycje (elektrownie słoneczne).

Ze względu na regulacje prawne oaz konieczność wpięcia instalacji do istniejącego systemu elektroenergetycznego, grunty te powinny spełniać następujące warunki:
• Klasa gruntu: IV, V lub VI,
• Wielkość działki: około 2 – 2,5 ha,
• Uzbrojenie: linia średniego napięcia SN na działce, ewentualnie w bliskim sąsiedztwie,
• Działki nie powinny być objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) lub objęte mpzp pozwalającym na możliwość zlokalizowania farmy fotowoltaicznej.
Firma DUON Dystrybucja S.A. proponuje podpisanie wieloletniej umowy o korzystanie z nieruchomości.
Osoby zainteresowane współpracą z firmą DUON Dystrybucja S.A., posiadające grunty spełniające powyższe wymagania, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z Przedstawicielem firmy DUON Dystrybucja Panem Radosławem Rosińskim – tel. 697-690-092, e-mail: radoslaw.rosinski@duon.pl

30.09.2015

Informacja na temat przyjęć lekarza pediatry M. Bartosiewicz

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje, że lekarz pediatra Marzanna Bartosiewicz będzie przyjmować pacjentów w miesiącu październiku w następujące soboty: 10, 17, 24 października w godz. od 9:00 do 12:00 oraz wtorki: 6, 13, 20, 27 października w godz. od 8:00 do 10:00 w pokoju nr 103 w ośrodku zdrowia w Kleszczowie.

21.09.2015

Konkurs „Moja Firma, Moja Przyszłość"

Przedsiębiorco – weź udział w konkursie „MOJA FIRMA, MOJA PRZYSZŁOŚĆ” – VIII EDYCJA i promuj swoją firmę!!! Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie zaprasza do udziału w konkursie osoby, które: otrzymały środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z PUP Bełchatów, rozliczyły się z urzędem po 12 miesiącach, nadal prowadzą działalność gospodarczą, nie uczestniczyły w poprzednich edycjach konkursu.