29.11.2016

POSZUKUJESZ PRACY ? - PRZEJRZYJ OFERTY PRACY W GCI

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje osoby poszukujące pracy o możliwości przekazania swoich dokumentów aplikacyjnych oraz uzyskania najaktualniejszych ofert pracy z terenu Gminy Kleszczów w Gminnym Centrum Informacji ul.Główna 122, https://gci.kleszczow.pl/oferty-pracy/

21.11.2016

I POWIATOWO-GMINNE FORUM GOSPODARCZE WSI W KLESZCZOWIE

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

14.11.2016

I POWIATOWO - GMINNE FORUM GOSPODARCZE WSI W KLESZCZOWIE

22 listopada odbędzie się I Powiatowo-Gminne Forum Gospodarcze Wsi w Kleszczowie. Zainteresowani rolnicy z gmin powiatu bełchatowskiego będą mogli w jego trakcie zdobyć wiele istotnych informacji z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), dotyczących m.in. naborów wniosków o wsparcie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na najbliższe lata. Dowiedzą się też o różnych działaniach prowadzonych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) na rzecz rolników. W programie forum znajda się też takie tematy, jak „Formy wsparcia rolników przez Fundację Rozwoju Gminy Kleszczów” oraz „Pozarolnicza działalność gospodarcza w systemie ubezpieczenia społecznego rolników”.

25.10.2016

TERMINY PRZYJĘĆ LEKARZA PEDIATRY MARZANNY BARTOSIEWICZ W LISTOPADZIE

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje,że lekarz pediatra Marzanna Bartosiewicz będzie przyjmować pacjentów w listopadzie we wtorki 8,15,22,29 w godz. 9:00 - 12:00 oraz soboty 5,12 w godz.9:00 - 12:00 pokój nr 116 w Ośrodku Zdrowia w Kleszczowie.

24.10.2016

BEZPŁATNA PROMOCJA FIRM

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje wszystkich prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Kleszczów o możliwości skorzystania z bezpłatnej usługi promocji swojej firmy. Dodatkowe informacje -  w siedzibie Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów ul. Sportowa 3 ( pokój nr 23), lub pod nr tel. 44/731-31-33

21.10.2016

INFORMACJA

dotycząca postępowania pn "Dostawa drzew i krzewów  wraz z usługami wykonania nasadzeń drzew i krzewów oraz ich pielęgnacji".

13.10.2016

„MOCNI W BIZNESIE 2016"

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Nagrodzie Gospodarczej Województwa łódzkiego "Mocni w Biznesie 2016".

Organizatorem tegorocznej edycji nagrody są Województwo Łódzkie oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Nagroda ma charakter regionalny i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.

Zapraszamy firmy do zgłaszania  swoich kandydatur w kategoriach:

DYNAMIKA  EKSPORTU - pobierz formularz

START-UP - pobierz formularz

REGULAMIN NAGRODY GOSPODARCZEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO "MOCNI W BIZNESIE 2016" - do pobrania

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Gali IX Europejskiego Forum Gospodarczego w dniu 14 listopada 2016 r.,godz.20.00.

28.09.2016

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA

pn „Dostawa drzew i krzewów wraz z usługami wykonania nasadzeń dostarczonych drzew i krzewów oraz ich pielęgnacji”

26.09.2016

TERMINY PRZYJĘĆ LEKARZA PEDIATRY MARZANNY BARTOSIEWICZ W PAŹDZIERNIKU

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów informuje,że lekarz pediatra Marzanna Bartosiewicz będzie przyjmować pacjentów w miesiącu październiku we wtorki 4,11,18,25 w godz. 9:00 - 12:00 oraz soboty 1,8,29 w godz.9:00 - 12:00 pokój nr 103 w Ośrodku Zdrowia w Kleszczowie.

22.09.2016

II FESTIWAL NAUKI I KULTURY

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zaprasza na II Festiwal Nauki I Kultury.